Telefon
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

  • Fener mah. 1967. Sk. ÖZLEM APT D:NO:10/3 Muratpaşa/Antalya
  • info@cimimarlik.com
  • 0533 344 46 62- 0532 361 3981
Hakkımızda

Hakkımızda

Hos geldiniz!
Biz,Cİ MİMARLIK hayal ettiginiz yasam alanlarını yaratmak için buradayız. Cİ ekibi olarak, her müsterimizin benzersiz zevklerine, ihtiyaçlarina ve bütçelerine uygun tasarim çözümleri sunuyoruz. Bizim için önemli olan, sizinle birlikte çalisarak hayallerinizi gercege dönüstürmek ve sizi yeni evinizde veya is yerinizde rahat ettirmek.
Ekibimiz, yillarin deneyimine sahip ic mimarlar, tasarimcilar ve proje yöneticilerinden olusuyor. Bu sayede, size profesyonel bir hizmet sunuyoruz ve her adimda size rehberlik ediyoruz. Her proje için özenle seçilmis malzemeler, renkler ve dokularla sizin için en iyi sonuclari elde etmek için çalisiyoruz.
Müsterilerimizle yakin çalisiyoruz ve her zaman onlarin fikirlerini, isteklerini ve önceliklerini dinliyoruz. Böylece, size özel ve kişileştrilmiş bir tasarim sunuyoruz. Projelerimizde estetik ve fonksiyonelligi bir araya getiriyoruz ve sonuçta sizin için ideal yasam alanı yaratiyoruz.
Siz de Cİ ekibiyle çalismak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Sizlerle tanismak ve hayallerinizi gerçeklestirmek için sabirsizlaniyoruz!