Telefon
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

  • Fener mah. 1967. Sk. ÖZLEM APT D:NO:10/3 Muratpaşa/Antalya
  • info@cimimarlik.com
  • 0533 344 46 62- 0532 361 3981
Mimari Dekorasyon Hizmetleri

Mimari Dekorasyon Hizmetleri

İç dekorasyon dediğimizde çoğumuzun aklına güzelleşen bir ortam, süslenen duvarlar, yerleri değiştirilen mobilyalar ve buna benzer bir sürü işlem gelir. Hâlbuki iç dekorasyon dediğimiz şey sadece evimize ya da iş yerimize uyguladığımız bir yenileşme evresi değildir, aynı zamanda kendi iç dünyamızı psikolojik durumumuzu da baştan aşağı yeniler, dekore ederiz aslında.

Eğer bir ortamı dekore etmeyi, iç dekorasyonu bu şekilde düşünecek olursanız insanların neden yeni eşyalar, farklı duvar renkleri, farklı ve kendilerine özel tasarlanmış eşya arayışında olduklarını daha iyi anlarsınız. Ve bu pencereden baktığınızda iç mimarların bir mimarın yanı sıra adeta birer psikolog olduğunu ve esas olan işlerinin insanları anlama, onların hayal ettiğini gerçeğe dökmek ve onları mutlu etmek olduğunu anlarsınız.

Yukarıda bahsettiklerimiz bir insanın ruhsal durumunun bulunduğu ortamla ne denli bağlantılı olduğunu ortaya koymaktadır. Dolayısıyla bu denli önem arz eden bir durumu, yani evimizi ya da iş yerimizi dekore edecek mimarı, daha doğrusu hayallerimizi gerçeğe dökecek kişiyi doğru seçmeliyiz, işini iyi ve profesyonelce yapabilen özveri ve empati yeteneğine sahip kişilerle çalışmayı tercih etmeliyiz.

Yaşadığımız alanların rahatlığı, genişliği gibi gözümüze hitap edecek şekilde dizayn edilmesi, estetik bir görünüme sahip olması da önemlidir. Bu neden herkes, kendi zevki ve imkanları doğrultusunda yaşam alanlarının iç dekorasyonunu dizayn etmeye çalışır. Bir mekanın iç dekorasyonu öncelikle kişinin kendini iyi hissetmesi açısından önemlidir.

Kentsel Dönüşüm
2023 Mart 28, 11:09
Mimari Proje Çizimi
2023 Mart 28, 15:58